JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Farkaslaka községi adófizető lakók figyelmébe! ( 2023. 01. 16.)

A farkaslaki Polgármesteri Hivatal értesíti községünk lakóit, hogy azok a fizikai és jogi személyek, akik 2023 március 31-ig kifizetik az évi adójukat, 10% illetve 5%-os kedvezményben részesülnek. A kedvezmény a következő adónemekre érvényes: épületadó, járműadó, telekadó, földadó. Községünkben nem emelték az adókat, ezek csak az infláció mértékével (5,1%) nőttek. Bankkártyával történő adófizetési lehetőség is van hivatalunknál. Online is kifizethetik a helyi adókat, illetékeket, valamint közlekedési, és más természetű bírságokat a ghiseul.ro oldalon. Bármilyen információért adó és illeték ügyben, érdeklődni lehet munkanapokon 8-16 óra között az Adó- és Illeték Irodában, vagy a Hivatal 0266- 248 212-es telefonszámán. Kérjük községünk lakóit, hogy éljenek ezekkel a lehetőségekkel.